Siła złego na jednego. Trylogia Książę Ciemności. Tom 2

Siła złego na jednego. Trylogia Książę Ciemności. Tom 2 - Ksenia Basztowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ksenia Basztowa
WYMIAR
11,11 MB
NAZWA PLIKU
Siła złego na jednego. Trylogia Książę Ciemności. Tom 2.pdf
ISBN
2726999006168

OPIS

Jesteś miłośnikiem rosyjskiej fantasy? Lubisz Olgę Gromyko? Oksanę Pankiejewą? Aleksandrę Rudą? Ta pozycja jest dla ciebie!Siła złego na jednego to drugi tom tom trylogii Książę Ciemności napisanej przez duet autorek: Ksenię Basztową i Wiktorię Iwanową.Dużo magii, przygód i wartkiej akcji, okraszonej wyjątkowym humorem tak lubianym przez wszystkich miłośników rosyjskiej fantastyki.Diran dotrzymał swojej części przysięgi - drużyna dotarła do Zagubionej Świątyni. A skoro tak, można ze spokojnym sumieniem ruszyć do szkoły w Soelenie. Ostatecznie taki był cel, trzeba się przecież uczyć! Jednak to nie koniec przygód. Książę Ciemności spotyka po drodze swojego kuzyna, złotowłosego elfa, jeżdżącego na jednorożcu. Dopilnowanie dwóch urwipołciów to już niemal za wiele dla biednych Aeliniel i Szamita. Ogólnie: ratuj się kto może!Ksenia Basztowa i Wiktoria Iwanowa stworzyły tak unikalny świat, że ciężko mu się oprzeć. Momentalnie przepadłam między kartami tej powieści i wierzcie mi, moment, w którym musiałam go opuścić, niemal rozerwał moje serce.“Magdalena Senderowicz, bookeaterreality.pl

Ksenia Basztowa, Wiktoria Iwanowa. Cykl: Książę Ciemności (tom 2) Średnia ocen: 7,0 / 10 80 ocen .

Tom 2. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r SIŁA ZŁEGO NA JEDNEGO KSIĄŻĘ CIEMNOŚCI TOM 2 już od 21,16 zł - od 21,16 zł, porównanie cen w 32 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI