Kosmos. Akademia tropicieli faktów. Seria Magiczny domek na drzewie

Kosmos. Akademia tropicieli faktów. Seria Magiczny domek na drzewie - Mary Pope Osborne | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Pope Osborne
WYMIAR
3,14 MB
NAZWA PLIKU
Kosmos. Akademia tropicieli faktów. Seria Magiczny domek na drzewie.pdf
ISBN
1021120195372

OPIS

Kiedy Jacek i Ania wracają z odległej przyszłości („Księżyc o północy”), mają mnóstwo pytań.Jak wyglądała starożytna astronomia?Kim był Mikołaj Kopernik?Czym można polecieć w kosmos?Czego jeszcze nie wiemy o wszechświecie?Razem z Jackiem i Anią poszukaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań!Doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich ciekawskich tropicieli faktów! „Akademia Tropicieli Faktów” zawiera mnóstwo informacji, ilustracji i ciekawostek na tematy poruszane w kolejnych tomach uwielbianej przez dzieci serii „Magiczny domek na drzewie”.

Kosmos. Magiczny domek na drzewie | Kiedy Jacek i Ania wracają z ... Sprawdź niskie ceny i kup KOSMOS AKADEMIA TROPICIELI FAKTÓW MAGICZNY DOMEK NA DRZEWIE w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Magiczny domek na drzewie.

Kosmos. Przygotowując się do dzisiejszego wpisu nie mogłam pominąć książki o Kosmosie z serii Magiczny domek na drzewie i uzupełniającej ją serii Akademia Tropicieli Faktów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI