Karl-Heinz M.

Karl-Heinz M. - Grzegorz Kwiatkowski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kwiatkowski
WYMIAR
12,76 MB
NAZWA PLIKU
Karl-Heinz M..pdf
ISBN
1082237419225

OPIS

Książka kontynuuje – realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" – strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze Spoon River" Edgara Lee Mastersa. Kwiatkowski przenosi czytelników z terenu historii na obszar tragedii domowej i pytań o antynatalizm. W minimalistycznych tekstach można usłyszeć głosy ofiar eugeniki, projektu T4, tragicznych rozbitków Shoah Claude’a Lanzmanna.

Książka kontynuuje ? realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" ? strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze Spoon River" Edgara Lee Mastersa. Książka kontynuuje - realizowaną już w trylogii "Powinni się nie urodzić" - strategię prowadzenia poetyckiego notatnika o sytuacjach granicznych i skrajnych w duchu "Obrazów mimo wszystko" Didi-Hubermana i "Umarłych ze ... W książce „Karl-Heinz M." odnaleźć można także głosy ofiar eugeniki, projektu T4, tragicznych rozbitków „Shoah" Claude'a Lanzmanna. Autor równolegle rozwija zagraniczną karierę zespołu Trupa Trupa, który współpracuje z Glitterbeat Records, Lovitt Records, Sub Pop Records, Moorworks, Blue Tapes and X-Ray Records, Ici d ... Karlheinz Böhm.

Im Profil von Karl Heinz M. sind 7 Jobs angegeben.

POWIĄZANE KSIĄŻKI