Jej ostatnie pożegnanie

Jej ostatnie pożegnanie - Melinda Leigh | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melinda Leigh
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Jej ostatnie pożegnanie.pdf
ISBN
2035836740911

OPIS

Morgan Dane wreszcie układa sobie życie po traumie, jaką przeżywała przez kilka lat po tragicznej śmierci męża. Otwiera własną praktykę adwokacką i nadal współpracuje z Lance'em Krugerem, prywatnym detektywem - i najlepszym przyjacielem. Choć nie jest to bezpieczne zajęcie, oboje nie wyobrażają sobie zmiany, zwłaszcza że spokojne miasteczko, w którym mieszkają, jest takie tylko pozornie. Pod sielankową fasadą słonecznych uliczek kryją się rodzące zło mroczne pożądania i namiętności. Kolejna sprawa, z którą przychodzi się zmierzyć Morgan, nieuchronnie prowadzi ją ku straszliwemu niebezpieczeństwu.Młoda matka, Chelsea Clark, zmęczona trudem opieki nad dwójką dzieci, wybrała się na kilkugodzinne spotkanie z przyjaciółką. Niestety, nie dotarła w umówione miejsce. Po prostu zniknęła. Samochód odnaleziono w pobliżu stacji kolejowej, a Chelsea jakby rozpłynęła się w powietrzu. Jej rodzina jest pewna, że nigdy nie zostawiłaby dzieci. Za bardzo je kochała. Szybko wskazano podejrzanego - męża kobiety. Zdesperowany mężczyzna zleca Morgan odnalezienie żony i udowodnienie wszystkim, że jest niewinny.Morgan i Lance z ogromną determinacją ruszają do działania. Im bliżej są odkrycia okropnej prawdy, tym bardziej rośnie niebezpieczeństwo. Morgan bowiem zwraca na siebie uwagę brutalnego zbrodniarza. Wraz z Lance'em uparcie drążą sprawę, zagrożenie wzrasta, a bieg wydarzeń zmierza ku kolejnej tragedii. Szybko staje się jasne, że kobieta musi wytropić psychopatę, jeśli chce ochronić swoją rodzinę. Odwaga i nieustępliwość młodej prawniczki mogą jednak nie wystarczyć w starciu z bezwzględnym, owładniętym najmroczniejszymi obsesjami mordercą...Czyim życiem zaryzykujesz dla sprawiedliwości?

Budzą się rano w mokrej pościeli, mokrej od łez,których nie chcieli . Ostatni peron ,ostatnia ich godzina, On musi wyjechać, Ona go nie zatrzyma. jak napisaĆ ostatnie poŻegnanie zmarŁego, wiersze na pogrzeb, cytaty na pogrzeb, gotowe mowy pogrzebowe, melodie piosenki na pogrzeb, kondolencje Temat: Pożegnania, ostatnie słowa...

Renate Schoof Pożegnanie Pada w Ventimiglia / jej piersi są mokre od pocałunków / jej włosy są takie lekkie od tańca i miłości Szyby pociągu płaczą na pożegnanie / ból narodzin / pierwszy oddech bez pomocy / własne stopy głowa usta i serce Płaczące szyby pociągu / mężczyzna idzie Jej ostatnie pożegnanie - Melinda Leigh. Druga część cyklu o Morgan Dane to jeszcze mroczniejsze mordercze umysły i jeszcze wyraźniej zarysowany wątek erotyczny, choć jak dla mnie mógłby zostać on poprowadzony w niedopowiedzeniach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI