Czas burz. Trylogia Czas burz. Tom 1

Czas burz. Trylogia Czas burz. Tom 1 - Charlotte Link | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charlotte Link
WYMIAR
10,72 MB
NAZWA PLIKU
Czas burz. Trylogia Czas burz. Tom 1.pdf
ISBN
5289207546013

OPIS

Bestsellerowa Charlotte Link w nieznanej dotychczas odsłonie!Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego.Osiemnastoletnia Felicja wiedzie spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich. Dumna i uparta dziewczyna nie interesuje się światem polityki, do którego mimowolnie wprowadza ją jej przyjaciel Maksym. Między młodymi rodzi się uczucie, ale chłopak marzy, by poświęcić swoje życie dla socjalistycznych ideałów. Dlatego odrzuca Felicję i opuszcza Prusy, aż w końcu trafia do ogarniętej rewolucją Rosji.Rozczarowana dziewczyna wychodzi za przystojnego przedsiębiorcę z Monachium, Alexa Lombarda. Ten trudny człowiek kocha swoją żonę, ale silne osobowości małżonków nie pozwalają im się porozumieć. Gdy wojenne koleje losu znowu stawiają na drodze Felicji Maksyma, ta - targana emocjami i dawnym uczuciem - podejmuje decyzje, które mogą zaważyć na jej przyszłości…„Czas burz” to pierwszy tom wielopokoleniowej sagi, która opowiada o niezłomnej sile charakteru kobiet z rodziny Dombergów. Każda z nich musi się zmierzyć z przeciwnościami losu, trudną miłością i własnym słabościami.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych. Cena: 34,60 z ł ... Charlotte Link, Czas burz.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Bestsellerowa Charlotte Link w nieznanej dotychczas odsłonie! Jest rok 1914.

POWIĄZANE KSIĄŻKI