Amerykański król. Cykl Nowy Camelot. Tom 3

Amerykański król. Cykl Nowy Camelot. Tom 3 - Sierra Simone | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sierra Simone
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Amerykański król. Cykl Nowy Camelot. Tom 3.pdf
ISBN
8304419170736

OPIS

Niegrzeczny finał królewskiej serii Nowy Camelot!Prezydent o niezachwianej reputacji, bohater wojenny, wzór do naśladowania. Maxen Ashley Colchester – jeden z najważniejszych przywódców na świecie - nie podejrzewał, że zostanie zdradzony przez najlepszego przyjaciela i wieloletniego kochanka.Wiceprezydent Embry Moore porzuca Asha i Greer. Chce zostać głową państwa. Skandal goni skandal, a świat staje u progu politycznego rozłamu.Czy w tej sieci intryg i kłamstw Greer, Embry i Ash zdołają jeszcze odnaleźć siebie nawzajem?__Sierra Simone to amerykańska autorka powieści erotycznych. Jej książki często goszczą na listach bestsellerów magazynu "USA Today!". Niegdyś pracowała jako bibliotekarka. Miała wtedy mnóstwo czasu na snucie śmiałych fantazji, które teraz z właściwym sobie polotem przenosi na papier. Prywatnie jest żoną policjanta i matką dwojga dzieci. W domu towarzyszą jej również dwa duże psy i dwa niegrzeczne koty. Wspólnie z Laurelin Paige napisała powieści "Gliniarz" i "Gwiazdor".

ebook Koszt dostawy już od 17.00. Amerykański król. Cykl Nowy Camelot.

Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. AMERYKAŃSKI KRÓL NOWY CAMELOT TOM 3 Sierra Simone 0 ocen Wydawnictwo: Kobiece.

POWIĄZANE KSIĄŻKI