Zwierz

Zwierz - Piotr Kościelny | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Kościelny
WYMIAR
4,63 MB
NAZWA PLIKU
Zwierz.pdf
ISBN
5495233328768

OPIS

„Właściwie zabijałem, odkąd pamiętam. Zacząłem od zabijania zwierząt. Pierwszą ofiarą był kot sąsiadów. To było u babci na wakacjach. Mieszkała na wsi. Miałem zaledwie siedem lat. Zabiłem go kamieniem. Podchodził do mnie i się łasił. Jedną ręką głaskałem go po plecach, a drugą sięgnąłem po kamień. To był chyba pierwszy raz. Potem było więcej zwierząt. Ptaki złapane w siatkę, psy, jeże, najczęściej jednak koty. (...) Człowieka zabiłem pierwszy raz, gdy miałem dziesięć lat.”Zwłoki młodej dziewczyny odkryte we Wrocławiu to dla doświadczonego komisarza Marka Mikulskiego nie pierwszyzna. Jednak gdy po kilku dniach w lesie w okolicach Wołowa znalezione zostają ciała kolejnych dwóch osób, a przy nich tajemniczy list, policjant wie już, że ma do czynienia z seryjnym mordercą.Psychopatyczny zabójca, który podpisuje się pseudonimem Zwierz, ostrzega, że będzie mordował tak długo, aż zostanie złapany. Działa profesjonalnie i z niewiarygodnym okrucieństwem. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów i zatacza coraz szersze kręgi.Kulisy zbrodni doskonałej i brutalna prawda o pracy polskich śledczych.Zaskakująca konstrukcja i mrożące krew w żyłach zwroty akcji.Kim jest Zwierz? Jaką grę prowadzi?PIOTR KOŚCIELNY (1978) - prywatny detektyw, specjalista ds. bezpieczeństwa i windykacji terenowej. Prowadzi własne biuro detektywistyczne. Instruktor samoobrony, rekreacji i sportu. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń w zakresie poprawy bezpieczeństwa kobiet. Był członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Miłośnik zwierząt - ma trzy koty i psa rasy bokser, z którym chętnie spaceruje. Czas wolny spędza na pisaniu.

specjalista otolaryngologii oraz otolaryngologii dziecięcej. Szpital Lecznic Citomed to dwie nowocześnie wyposażone sale operacyjne gwarantujące zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Album do przesłuchania lub pobrania: http://l.mtj.pl/ZeSpiewnika do kupienia: https://www.mtj.pl/sklep/ze-spiewnika-piotra-rubika-piosenki-dla-dzieci/Zdecydo... Zwierz.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pokaż profile osób o imieniu i nazwisku Anna Zwierz. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z „Anna Zwierz" i innymi, których możesz znać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI