Strongman u szczytu władzy. Władimir Putin i walka o Rosję

Strongman u szczytu władzy. Władimir Putin i walka o Rosję - Angus Roxburgh | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Angus Roxburgh
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Strongman u szczytu władzy. Władimir Putin i walka o Rosję.pdf
ISBN
2681569923740

OPIS

Były moskiewski korespondent BBC, Angus Roxburgh opisuje dramatyczną walkę o przyszłość Rosji pod rządami Władimira Putina. W jaki sposób dawny agent KGB zmienił się z reformatora w autokratę? Jak to się stało, że Putin zabiegał o szacunek Zachodu, a wywołał lęk? Jak rozprawił się z rywalami w kraju i jak stworzył ekstrawagancki kult jednostki, gdzie wódz jednego dnia ratuje śnieżne pantery albo jeździ konno z obnażonym torsem, a następnego występuje przed zachodnimi słuchaczami z taką reprymendą, że nie zostawia na nich suchej nitki?Książka powstała w oparciu o dziesiątki wywiadów przeprowadzonych na zasadzie wyłączności w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Rosji, gdzie autor pracował przez pewien czas jako konsultant Kremla doradzający Putinowi w sprawach relacji prasowych. Roxburgh przekonuje, że Zachód zaprzepaścił szansę rozbicia zimnowojennego lodu, który skuł Rosję, bo nie zdołał zrozumieć jej lęków i aspiracji rozbudzonych po upadku komunizmu.

Dostępny ... Władimir Putin i walka o Rosję Język / Language: polski Wydawca / Publisher: Ole Rok wydania / Year published: 2014 Tytuł originału / Original title ... Tytuł : Strongman u szczytu władzy : Władimir Putin i walka o Rosję Autorzy : Roxburgh, Angus (1954- ) Temat : Putin, Vladimir Vladimirovic (1952-) Kilka słów o książce pt.

Władimir Putin i walka o Rosję Język / Language: polski Wydawca / Publisher: Ole Rok wydania / Year published: 2014 Tytuł originału / Original title ... Tytuł : Strongman u szczytu władzy : Władimir Putin i walka o Rosję Autorzy : Roxburgh, Angus (1954- ) Temat : Putin, Vladimir Vladimirovic (1952-) Kilka słów o książce pt. "STRONGMAN u szczytu władzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI