Amelia i Kuba. Nowa szkoła

Amelia i Kuba. Nowa szkoła - Rafał Kosik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
5,71 MB
NAZWA PLIKU
Amelia i Kuba. Nowa szkoła.pdf
ISBN
2999455743784

OPIS

Wznowienie w nowej szacie graficznej.Książka Nowa szkoła opowiada o burzliwym wejściu bohaterów w nowe środowisko, obyczaje i relacje. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły.Rafał Kosik opowiada o ważnych sprawach małych ludzi tak zabawnie i wciągająco, że dzieci uwielbiają jego książki i je czytają!Skierowana jest do dzieci w wieku 7–12 lat, a także do rodziców i nauczycieli.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Jedenastolatkowie Amelia i Kuba oraz ich rodzeństwo - superinteligentny dziesięcioletni Albert i zwariowana sześciolatka Mi - idą do nowej szkoły. Jak się odnajdą w nowym miejscu wśród nieznanych rówieśników? „Nowa szkoła" opowiada o ważnych sprawach mały Wznowienie w nowej szacie graficznej.

Jedenastolatkowie Amelia i Kuba idą do nowej szkoły. Rafał Kosik opowiada o ważnych sprawach małych ludzi tak zabawn Wznowienie w nowej szacie graficznej.Książka Nowa szkoła opowiada o burzliwym wejściu bohaterów w nowe środowisko, obyczaje i relacje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI