Samoorganizacja w 30 minut

Samoorganizacja w 30 minut - Detlef Koenig | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Detlef Koenig
WYMIAR
10,18 MB
NAZWA PLIKU
Samoorganizacja w 30 minut.pdf
ISBN
4379347239528

OPIS

Do usprawnienia organizacji pracy można podejść na różne sposoby. Najważniejsze jest to, że te proste i dobrze przemyślane sposoby można szybko, skutecznie i wydajnie zastosować w praktyce. Pięć zasad samoorganizacji, które tu przedstawiamy, zostało opracowanych tak, by spełniały powyższe założenia. Opierają się one na bogatym doświadczeniu, które autorzy zdobywali przez wiele lat.Zrobisz znacznie więcej w krótszym czasie – i masz więcej wolnego. Będziesz bardziej skuteczny. Twoja jakość życia znacznie się poprawi. To sprawi, że będziesz szczęśliwy, a to nas cieszy! Życzymy Ci owocnej lektury!Czy wracasz po pracy do domu z poczuciem, że nie zrobiłeś nic, co zaplanowałeś? Czy chcesz wiedzieć, jak możesz lepiej i bez wysiłku zorganizować swoją pracę?Ta książka pokaże ci pięć sprawdzonych w praktyce zasad samoorganizacji, które pomogą ci odnieść sukces w pracy.W ciągu zaledwie 30 minut dowiesz się tutaj:- jak zyskać dużo czasu- jak wyłączyć perfekcjonizm, czyli „hamulec sukcesu”- jak odróżnić ważne od pilnych- jak profesjonalnie organizować spotkania- jak zrobić przejrzysty harmonogram

Psychoterapia. Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy.

Pięć zasad samoorganizacji, które tu przedstawiamy, zostało opracowanych tak, by spełniały powyższe założenia. Opierają się one na bogatym doświadczeniu, które autorzy zdobywali przez... Samoorganizacja w 30 minut Koenig Dietlef, Roth Susanne, Seiwert Lothar.

POWIĄZANE KSIĄŻKI