Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów. Wydanie 1

Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów. Wydanie 1 - Piotr Bobołowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Bobołowicz
WYMIAR
10,71 MB
NAZWA PLIKU
Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów. Wydanie 1.pdf
ISBN
7924223501429

OPIS

Ekwador to jeden z najciekawszych krajów Ameryki Łacińskiej. Jego główny atut stanowi różnorodność – kultur, krajobrazów i przyrody, niezwykła nawet w skali kontynentu. Amazońskie lasy deszczowe sąsiadują tu z rozległymi trawiasto-krzewiastymi płaskowyżami. Kręgosłup „krainy kondorów” stanowi monumentalny wał Andów kulminujący surowymi, ośnieżonymi masywami wulkanicznych kolosów, z których najwyższy, Chimborazo, sięga 6263 m n.p.m. Tu też znajdują się efektowne wysokogórskie jeziora kalderowe. Zaledwie pół dnia jazdy dzieli tę górską krainę od słonecznych plaż wybrzeża, zaś dwugodzinny lot samolotem – od wysp Galapagos, istnego skarbca endemicznej przyrody. O wyjątkowości Ekwadoru stanowią też jego mieszkańcy – barwny konglomerat Mulatów, Metysów, Montubios i rdzennych Indian. Unikatowe połączenie egzotyki oraz gościnności i żywiołowości Ekwadorczyków sprawia, że wyprawa do równikowego „środka świata” okaże się dla wielu podróżą życia.Lubisz podróżować samodzielnie? Chciałbyś poznać historię, kulturę i przyrodnicze atrakcje odwiedzanych krajów, regionów i miast? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie! Ten przewodnik pomoże Ci zaplanować wyjazd, stanie się Twoim wiernym towarzyszem podróży i zapewni pasjonującą lekturę także po powrocie!

Wydanie 1, Bobołowicz Piotr, 35,9 zł. Ekwador to jeden z najciekawszych krajów Ameryki Łacińskiej.

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze Książka Ekwador i wyspy Galapagos. W krainie wulkanów i kondorów autorstwa Bobołowicz Piotr , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,10 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI