Żniwa zła. Cykl Cormoran Strike. Tom 3

Żniwa zła. Cykl Cormoran Strike. Tom 3 - Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Galbraith (pseud. J.K. Rowling)
WYMIAR
4,65 MB
NAZWA PLIKU
Żniwa zła. Cykl Cormoran Strike. Tom 3.pdf
ISBN
7780958247238

OPIS

Robin Ellacott dostaje przesyłkę, w której z przerażeniem odkrywa odciętą kobiecą nogę. Jej szef, prywatny detektyw Cormoran Strike, zachowuje zimną krew. Spotkał już w życiu ludzi zdolnych do niewyobrażalnego okrucieństwa. Policyjne śledztwo skupia się na mężczyźnie, w którego winę Strike wątpi. Detektyw i jego asystentka biorą sprawy w swoje ręce i zagłębiają się w zdegenerowaną psychikę pozostałych podejrzanych. Czas nagli, gdyż dochodzi do kolejnych zatrważających aktów przemocy...Żniwa zła to trzeci tom cyklu o prywatnym detektywie Cormoranie Strike’u i jego asystentce Robin Ellacott.Piekielnie zmyślny kryminał, ale też wciągająca historia mężczyzny i kobiety, którzy znaleźli się na rozdrożu w życiu zawodowym i prywatnym."Zabójczo dobra rzecz."„SUN”"Kolejny triumf. Błyskotliwość głównych bohaterów rozjaśnia mroczny klimat powieści."„PEOPLE”

Jej szef, prywatny detektyw Cormoran Strike, zachowuje zimną krew. Spotkał już w życiu ludzi zdolnych do niewyobrażalnego okrucieństwa.

Cykl Cormoran Strike. Tom 3 ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI