Zbiór miłości niechcianych

Zbiór miłości niechcianych - Edyta Folwarska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edyta Folwarska
WYMIAR
10,76 MB
NAZWA PLIKU
Zbiór miłości niechcianych.pdf
ISBN
5861697307413

OPIS

Pierwsza część powieści o życiu pewnej warszawskiej singielki.Oliwia, redaktorka popularnego dziennika ma wszystko, czego młoda kobieta może pragnąć. Jest piękna, ma wspaniałych przyjaciół, karierę i wysokie zarobki, które pozwalają jej bawić się w najlepszych warszawskich klubach. Nie ma jednak jednej rzeczy, której pragnie najbardziej – miłości...W poszukiwaniu szczęścia nie poprzestanie na pierwszym nieudanym małżeństwie. Ale w wielkim mieście wszystko może się zdarzyć.Czeka ją wiele nietrafionych związków.Nietrafionych, ale czy niepotrzebnych?

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Do lektury powieści Zbiór miłości niechcianych zaprasza Wydawnictwo Burda Książki. Dziś możecie zapoznać się z premierowym fragmentem książki: Rozdział I ALAN I - Przestań! - krzyknęła Oliwia.

Nie słuchał. Napierał na nią całym ciałem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI