Siła snów. Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie

Siła snów. Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie - Alice Robb | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alice Robb
WYMIAR
6,1 MB
NAZWA PLIKU
Siła snów. Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie.pdf
ISBN
5263455385024

OPIS

Skoro trzeba przespać jedną trzecią życia – a wszystko wskazuje, że tak jest – to czy chcecie również przespać swoje sny?Alice Robb to amerykańska dziennikarka zafascynowana snem. Szczególnie interesuje ją tzw. świadome śnienie, czyli to, jak możemy wpływać na to, co się dzieje w naszych snach - układać scenariusze, reagować, zatrzymać koszmary, który się powtarzają. I co za tym idzie, wpływać na nasze życie poprzez sny.Do niedawna nie istniała nauka o snach. Z przyczyn tyleż praktycznych, co filozoficznych tajemnice snów zaliczano do sfery czarów i religii. Sny średnio nadają się do badań laboratoryjnych; trudno je zrelacjonować w całości i, chociaż nowe japońskie urządzenie do obrazowania pozwoli być może „odczytywać” pewne motywy senne, to opisów snów na razie nie da się zweryfikować.Książka Alice Robb to skarbnica wiedzy o snach. Autorka opowiada o tym, skąd się biorą i czemu służą, o tym, jak ludzie od wieków próbowali je interpretować, wreszcie o tym, jak czerpać z nich informacje. Próbując zrozumieć jedną z największych tajemnic ludzkiemu mózgu, przytacza mnóstwo dostępnej wiedzy naukowej, historycznej, sporo ciekawostek, a nawet trochę parapsychologii. Opowiada też szczerze o swoich kłopotach ze snami i bazując na swoich własnych doświadczeniach zachęca nas do eksperymentowania ze świadomym śnieniem.

Sprawdź też koniecznie recenzję "Siła snów. Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie". Siła snów.

Książka o jednej z największych tajemnic ludzkiego mózgu. Alice Robb to amerykańska dziennikarka zafascynowana snem. Szczególnie interesuje ją tzw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI