Frankly in Love

Frankly in Love - David Yoon | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Yoon
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Frankly in Love.pdf
ISBN
2258428613733

OPIS

Frank Li ma dwa imiona: amerykańskie Frank oraz koreańskie Sung-Min. Urodził się i dorastał w Kalifornii, w języku przodków zna zaledwie kilka słów. Mimo to jego rodzice oczekują, że zwiąże się z miłą Koreanką. Ale Frank spotyka się z Brit Means, dziewczyną swoich marzeń! Brit jest urocza, zabawna i inteligentna, ale… nie jest Koreanką.Rodzice Franka wiele poświęcili, żeby mógł dorastać w kraju nieograniczonych możliwości, jednak ich tradycyjna postawa nie pozwala mu być zwyczajnym amerykańskim nastolatkiem. Zdesperowany chłopak zrobi wszystko, by rodzice nie dowiedzieli się o randkach z Brit. Zwraca się o pomoc do córki przyjaciół rodziny, Joy Song…

. Frank Li is a high school senior living in Southern California.

Jednak z czasem zrozumiałam, że autor przekazał tutaj mnóstwo wartościowych informacji! Frankly in Love is a coming-of-age book about finding yourself and finding love. As Ella mentions, "we all just want to love who we want to love." Not only are characters finding love in a romantic sense but characters also strengthen their family love through bonding and understanding. Frankly in love to niezwykle wartościowa historia z nurtu YA, ukryta pod powłoczką cukierkowego i uroczego opisu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI