Darwin. Jedyna taka podróż

Darwin. Jedyna taka podróż - Jérémie Royer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jérémie Royer
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Darwin. Jedyna taka podróż.pdf
ISBN
3031074643422

OPIS

Jest rok 1831. Utalentowany, choć dość roztrzepany młodzieniec o nazwisku Karol Darwin wchodzi na pokład zacumowanego w londyńskim porcie okrętu Beagle. Podróż, która za chwilę się rozpocznie zmieni życie nie tylko tego młodego człowieka, ale także całą współczesną naukę...Ta inteligentna i wciągająca powieść graficzna Fabiena Grolleau i Jérémiego Royera, twórców nagradzanego komiksu "Audubon. Na skrzydłach świata", śledzi losy legendarnego naukowca u progu wielkich odkryć. Bazując na wspomnieniach samego Darwina opisanych w „Podróży na okręcie Beagle”, sięgając po biograficzne i naukowe źródła, autorzy przedstawiają jego spotkania z obcymi kulturami, fascynację dziką przyrodą, czy znalezienie skamieniałości prehistorycznych gadów.Wyruszcie razem z Darwinem w fascynującą podróż w najdalsze zakątki świata. Odwiedźcie tropikalne lasy i pełne życia wody oceanów. Bądźcie świadkami odkryć, które dały początek przełomowej dla historii świata teorii ewolucji.

Utalentowany, choć dość roztrzepany młodzieniec o nazwisku Karol Darwin wchodzi na pokład zacumowanego w londyńskim porcie okrętu Beagle. Podróż, która za chwilę się rozpocznie zmieni życie nie tylko tego młodego człowieka, ale także całą współczesną naukę... Na wstępie wspomniałem, że album „Darwin: Jedyna taka podróż" to rzecz niemal identyczna z pozycją „Audubon.

Ocena 5 / 5 73 opinie Darwin Jedyna taka podróż - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Książka Darwin. Jedyna taka podróż autorstwa Grolleau Fabien, Royer Jeremie , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 52,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI