Całując Ul

Całując Ul - Jonathan Carroll | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Carroll
WYMIAR
11,20 MB
NAZWA PLIKU
Całując Ul.pdf
ISBN
7626036523509

OPIS

Niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać…Sam Bayer – główny bohater tej książki – jest autorem popularnych powieści. Próbuje napisać nową, ale kolejny rozwód i znudzenie rutyną powoduje, że nie może przelać na papier żadnych pomysłów. Dopiero wizyta w rodzinnym Crane’s View uruchamia jego wyobraźnię. Wkrótce Sam pogrąża się w nierozwiązanej zagadce kryminalnej sprzed trzydziestu lat: śmierci Pauline, najpiękniejszej dziewczyny w miasteczku. Wtedy wybucha jego gwałtowny romans z tajemniczą Veronicą Lake i niespodziewanie ujawnia się morderca Pauline. Osaczony ze wszystkich stron Sam przekonuje się, że tylko sobie może ufać w tej przerażającej sprawie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Niektórych zagadek lepiej nie rozwiązywać… Sam Bayer - główny bohater tej książki - jest autorem popularnych powieści. Próbuje napisać nową, al... Całując ul; cytaty z książki "Całując ul" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Jeśli nie wiesz, kim jestem a ja nie wiem, kim jesteś ty światem rządzić będą prawa stworzone przez innych a my sami, podążając za niewłaściwszym bogiem, możemy zgubić naszą gwiazdę. Kup w super cenie - Całując Ul - REBIS - za 24.43 zł z rabatem - edugaleria.pl Całując ul - opis produktu: Sam Bayer główny bohater tej książki jest autorem popularnych powieści.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI