Naukowcy i ich odkrycia. XVI–XX wiek

Naukowcy i ich odkrycia. XVI–XX wiek - John Gribbin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Gribbin
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Naukowcy i ich odkrycia. XVI–XX wiek.pdf
ISBN
5667013042074

OPIS

Recenzje:Szalona i intelektualnie absorbująca podróż przez ostatnie pięć stuleci zachodniej nauki.„The Washington Post Book World”Wspaniała książka... burzy niezliczone mity i odkrywa prawdziwe źródła dobrze znanych anegdot (przykładowo Galileusz nigdy nie zrzucał ciężarów różnej wielkości z Krzywej Wieży w Pizie).„Economist”

John Gribbin zaczyna ją od Kopernika, by przez następne wieki snuć historię nie tylko takich geniuszy jak Galileusz, Newton, Darwin, Einstein czy Pauling ale również niesłusznie zapomnianych oraz przypadkowych ... `Economist` Książka Naukowcy i ich odkrycia. XVI-XX wiek pochodzi z wydawnictwa Sel.

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. Historia nauki oparta na życiorysach jej największych twórców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI