Złap Go! Jak poderwać chłopaka

Złap Go! Jak poderwać chłopaka - Wojciech PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech "Mancer" Przybysz
WYMIAR
5,88 MB
NAZWA PLIKU
Złap Go! Jak poderwać chłopaka.pdf
ISBN
4005076844010

OPIS

Jak poznać wspaniałego mężczyznę i zatrzymać go przy sobie już na zawsze? Poznaj sposoby, o których większość kobiet nie ma pojęcia. Z tej brutalnie szczerej książki, napisanej przez faceta z dużym doświadczeniem, dowiesz się wielu fascynujących rzeczy, które wyniosą Twoje relacje z mężczyznami na nowy poziom.

Autor: Wojciech Mancer Przybysz, wydawnictwo: Zdobywca. Złap Go! Jak poderwać chłopaka - Wojciech "Mancer" Przybysz. Jak poznać wspaniałego mężczyznę i zatrzymać go przy sobie już na zawsze? Poznaj sposoby, o których większość kobiet nie ma pojęcia.

Przekonaj się sam! Złap go! I zatrzymaj przy sobie już na zawsze. Jak poderwać chłopaka - Wojciech Przybysz - opis książki: Jak poznać wspaniałego mężczyznę i zatrzymać go przy sobie już na zawsze Poznaj sposoby, o których większość kobiet nie ma pojęcia. Jak poderwać chłopaka? Podejdź do niego (oczywiście z uśmiechem na twarzy), zapytaj o godzinę, czy też o drogę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI