Wyspa księżyca

Wyspa księżyca - Aleksandra Ruta | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksandra Ruta
WYMIAR
6,64 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa księżyca.pdf
ISBN
9930076314204

OPIS

Czy można się wyzwolić z marzeń? Na granicy Peru i Boliwii znajduje się jezioro o romantycznej nazwie Titicaca, a na nim wyspa. Przez wiele lat było to miejsce osadzania więźniów. Dziś jest symbolem uwięzienia dla głównej bohaterki powieści „Wyspa Księżyca”Nora ma męża i wspaniałą córkę. Ma też pasję, której się oddaje. Jednak harmonię szczęśliwości burzą wspomnienia o egzotycznej miłości. „Wyspa Księżyca” to opowieść o wyborach, które przychodzi podejmować w życiu każdemu z nas. O słabościach kobiety i mężczyzny.

Rok wydania : 2011 Wydawca : [Warszawa] : Papierowy Motyl ISBN : 9788362222285 Opis fizyczny : 198 s. ; 20 cm.

Na wyspie znajdują się ruiny klasztoru kapłanek słońca. Uważany jest przez tubylców za miejsce święte. Czy można się wyzwolić z marzeń? Na granicy Peru i Boliwii znajduje się jezioro o romantycznej nazwie Titicaca, a na nim wyspa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI