Proza życia w realu

Proza życia w realu - Artur Artecki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Artecki
WYMIAR
5,1 MB
NAZWA PLIKU
Proza życia w realu.pdf
ISBN
8896425915039

OPIS

"Kolejna moja książka to są rozważania faceta, który coś wie i ma do przekazania. Nie bajeczki śliczne czy opowieść z treścią, lecz to, co powinien każdy z nas wiedzieć, rozumieć i czuć, tak jak było w opowiadaniu "Kto zabrał mój ser?" Spencera Johnsona. Uchodzącego dziś za bestseller, a przecież dotyczącego prawd oczywistych. Każdy z nas przecież wie, co to jest życie, chociaż "jak żyć" można, a czasami trzeba poszukać w Internecie. Dlatego, Kochani, zachęcam wszystkich: przeczytajcie prawdy o sobie samych,bo przecież niczym się nie różnimy na tym Bożym Świecie, a że miałem czas, dałem Wam przesłanie. Żadne odkrycie, tylko me myślenie, które może obudzi Wasze zastanowienie nad przemijaniem naszym."Ze wstępu

Stan: Nowy produkt. Książka jest zbiorem rozważań faceta, który dysponuje wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by udzielać porad innym.

Up… Mężowie obdarowywali swoje żony prezentami i spełniali ich „wszystkie" życzenia." - fragment z książki "Proza życia w realu". Pochylenie się nad kolejną lekturą Artura Arteckiego pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI