Misjonarze z Dywanowa. Polski Szwejk na misji w Iraku. Część I. Pinky, czyli nowicjusz

Misjonarze z Dywanowa. Polski Szwejk na misji w Iraku. Część I. Pinky, czyli nowicjusz - Władysław Zdanowicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władysław Zdanowicz
WYMIAR
11,98 MB
NAZWA PLIKU
Misjonarze z Dywanowa. Polski Szwejk na misji w Iraku. Część I. Pinky, czyli nowicjusz.pdf
ISBN
4362331300665

OPIS

Uczestnicy Niezależnego Forum o Wojsku (www.nfow.pl) mieli przyjemność jako pierwsi zapoznać się z proponowaną książką. Oto ich opinie:Edi: Miałem przyjemność być jednym z pierwszych recenzentów "rękopisu" i uważam, że jest super.Rtm: Dzisiaj zakończę czytanie całości, jest cool!!! Jestem w połowie opowieści i ubawiłem się "po pachy". Tak trzymać.Draken1970: Przeczytałem. Dobre! Bardzo dobre! "Język giętki..." - to dla mnie najważ[email protected]@: Lektura przednia, i do śmiechu, i do płaczu, jak i do zadumy...

Polski Szwejk na misji w Iraku cz. 1 - Pinky, czyli nowicjusz" Władysława Zdanowicza, podobnie, jak wspomniane "Przygody dobrego wojaka Szwejka: i "M.A.S.H.", świetnie wpisuje się w nurt ... Misjonarze z Dywanowa.

Część I. Pinky, czyli nowicjusz rok wydania: 2011 ilość stron: 454 ISBN: 978-83-925232--8 Misjonarze z Dywanowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI