Cienka granica przyzwoitości

Cienka granica przyzwoitości - Agnieszka Szygenda | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Szygenda
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Cienka granica przyzwoitości.pdf
ISBN
2889168090588

OPIS

Sponsoring staje się coraz powszechniejszym sposobem na życie wśród młodych kobiet.Jakie naprawdę są dziewczyny utrzymywane przez bogatych mężczyzn? Złe, wyrachowane i zachłanne czy zagubione i zmanipulowane? Każda z nich ma inną historię. Opowieść Elwiry jest wyjątkowa. Pokazuje, że tylko ten, kto popełnia błędy, uczy się żyć w zgodzie z sobą samym.To historia młodej dziewczyny, przyjeżdżającej z małej wioski do wielkiego miasta z nadzieją, że uda jej się zacząć nowe życie i zapomnieć o traumie przeszłości. Zachłyśnięta wielkim miastem, samotna i zagubiona staje się łatwą zdobyczą w swojej walce o przetrwanie. Manipulacje, upokorzenie, wyrzekanie się siebie i swojego dziecka to towarzysze jej podróży. Czy starczy jej sił, by zerwać z przeszłością, odzyskać niezależność, wybaczyć sobie i przeżyć prawdziwą miłość?

Jakie naprawdę są dziewczyny utrzymywane przez bogatych mężczyzn? Złe, wyrachowane i zachłanne czy zagubione i zman Każda z nich ma inną historię. Opowieść Elwiry jest wyjątkowa.

Pokazuje, że tylko ten, kto popełnia błędy, uczy się żyć w zgodzie z sobą samym. To historia młodej dziewczyny, przyjeżdżającej z małej wioski do wielkiego miasta z nadzieją Cienka granica przyzwoitości, Agnieszka Szygenda, 34,1 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI