Pilota zamienię

Pilota zamienię - Alicja Wejner | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Wejner
WYMIAR
6,15 MB
NAZWA PLIKU
Pilota zamienię.pdf
ISBN
5465096483074

OPIS

Pola - dwukrotna rozwódka, wdowa i matka dwóch synów - opowiada o sobie, a przy okazji sytuacji, które jej się przytrafiają, dowiadujemy się też o podobnych przypadkach innych kobiet.Widzimy, jak różnie sobie radziły i jak różne wnioski wyciągały. Zawsze jednak z optymizmem i ufnością, że będzie dobrze. Że teraz nie jest wcale aż tak źle, a w przyszłości na pewno będzie lepiej.Alicja Wejner

Choć różnie im się dotąd układało w związkach i różne mają doświadczenia, wciąż pragną miłości i wierzą, że w końcu przecież ona przyjdzie. Pola - dwukrotna rozwódka, wdowa i matka dwóch synów - opowiada o sobie, a przy okazji sytuacji ... Pilota zamienię Książka już od 17,16 zł - od 17,16 zł, porównanie cen w 14 sklepach.

Pola - dwukrotna rozwódka, wdowa i matka dwóch synów - opowiada o sobie, a przy okazji sytuacji ... "Pilota zamienię" to historia o kobietach w średnim wieku i po przejściach, które nie chcą swojego czasu przeżywać samotnie. Choć różnie im się dotąd układało w związkach i różne mają doświadczenia, wciąż pragną miłości i wierzą, że w końcu przecież ona przyjdzie. Kup teraz na Allegro.pl za 16,99 zł - Pilota zamienię - Alicja Wejner z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI