Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów

Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów - Jolanta Berezowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Berezowska
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów.pdf
ISBN
9304428497674

OPIS

Barwna opowieść o nauczycielu muzyki, panu Taro, który szukając sposobu, by nauczyć gry na skrzypcach swego niezbyt pojętnego ucznia, wyruszył na wyprawę śladami mistrzów muzyki. Sądził, że w ich życiu odnajdzie inspirację do właściwej metody nauczania, która pozwoli rozbudzić talent muzyczny ucznia. Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić. Wyprawa okazała się nieprzewidywalna i pełna niespodzianek. Zaprowadziła pana Taro do Krainy Śpiących Talentów strzeżonej przez Ospalca - potwora, który uwierzył, że sam nie posiada żadnego talentu. Ale czy słusznie?Dla dzieci 6-12 lat oraz niektórych dorosłychPatroni medialni: Tylko Dla Mam; granice.pl, Kumpel, Czas Dzieci, Qlturka.pl "

W tych współczesnych baśniach nie ma tak grozy, nie ma przemocy, są za to przemycane piękne wartości, ważne dla rozwoju człowieka. Ebook + audiobook Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów, Małgorzata Berezowska, Jolanta Berezowska. EPUB,MOBI,MP3.

85 likes. "Pan Taro wzrusza i daje nadzieję, że można pokonać własne lęki i być wiernym samemu sobie i swojemu powołaniu" Małgorzata Rajchert-Lewandowska Pan Taro wierzył bowiem, iż każda istota obdarzona jest talentem, a rolą nauczyciela jest ów talent rozbudzić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI