Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu

Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu - Mateusz Surma | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Surma
WYMIAR
12,52 MB
NAZWA PLIKU
Myśląc, nie zgłupiejesz 10-11 kyu.pdf
ISBN
6571488531499

OPIS

Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami.Przy rozwiązaniach niektórych problemów są też krótkie opisy. Wszystkie zadania, odpowiedzi i opisy znajdujące się w książce zostały wielokrotnie sprawdzone przez autora.Język w polskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Krzysztofa Szymczyka.Język w angielskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Dominika Bleka.Książka została przetłumaczona na język rosyjski przez Oleksandra Yeroshkina.Język w rosyjskiej wersji książki został sprawdzony i poprawiony przez Guzel Surma i Gulnarę Sharafeeva.Książka została przetłumaczona na język ukraiński przez Oleksandra Yeroshkina.Książka została przetłumaczona na język hiszpański przez Luciano Salerno.

Każda książka jest zaprojektowana z myślą o zawodnikach, których siła gry mieści się w przedziale zapisanym w tytule.W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Myśląc nie zgłupiejesz 10-11 kyu (Mateusz Surma). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Myśląc nie zgłupiejesz 10-11 kyu Mateusz Surma.

W tej książce znajdziesz 200 problemów z poleceniami i rozwiązaniami. Twój login albo adres e-mail Hasło Nie pamiętasz hasła lub loginu? Zaloguj myslac-nie-zglupiejesz-10-11-kyu Myśląc nie zgłupiejesz 10-11 kyu 2018 . Surma Mateusz ISBN:9788394861735 - Książki - Dom.

POWIĄZANE KSIĄŻKI