Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka

Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,72 MB
NAZWA PLIKU
Dzień Babci i Dziadka. Przygody Fenka.pdf
ISBN
4795591568553

OPIS

Styczeń to wyjątkowy miesiąc. I to wcale nie dlatego, że jest pierwszy w całym roku. Styczeń jest szczególny, ponieważ wtedy swoje święto mają cztery bardzo ważne dla Fenka osoby: jego babcie i dziadkowie.Dzięki tej książeczce Twoje dziecko:- pozna kolejne dwa święta: Dzień Babci i Dzień Dziadka;- dowie się, kiedy je obchodzimy;- znajdzie inspirację na prezenty z okazji święta dziadków;- przypomni sobie, że dziadkowie to rodzice rodziców.

ISBN: 978-83-66235-06-9 ... Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szczegóły: Dzień Babci i Dziadka Przygody Fenka - Opracowanie zbiorowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI