Świadome macierzyństwo z ajurwedą

Świadome macierzyństwo z ajurwedą - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,57 MB
NAZWA PLIKU
Świadome macierzyństwo z ajurwedą.pdf
ISBN
4880654185697

OPIS

W tej pierwszej na polskim rynku pozycji autorki zebrały unikalne informacje oraz zalecenia prozdrowotne i podzieliły się swoim doświadczeniem w niezwykle przyjazny sposób, odpowiadający polskim realiom.Przyszła mama znajdzie tu rozległą wiedzę o zapłodnieniu i ciąży, diecie, suplementacji, pielęgnacji i aktywności fizycznej w trakcie ciąży, o połogu, karmieniu piersiąi wprowadzaniu pokarmów stałych do diety dziecka, szybkim powrocie do formy po porodzie, zdrowej żywności i alergiach pokarmowych oraz wielu innych przydatnych porad i wskazówek.

Waga: 0,5 kg % 47,00 z ... Książki z rabatami do -40%. Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki KsiążkiMarzeń.pl > Świadome macierzyństwo z ajurwedą Świadome macierzyństwo z ajurwedą.

Ajurweda pomaga w ... Kup teraz na Allegro.pl za 85,90 zł - Świadome macierzyństwo z ajurwedą +Najszczęśliwszy z miasta TYCHY. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI