Moofie i legenda Złotego Pociągu

Moofie i legenda Złotego Pociągu - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,95 MB
NAZWA PLIKU
Moofie i legenda Złotego Pociągu.pdf
ISBN
7512543708373

OPIS

W naklejance „Moofie i legenda Złotego Pociągu” wesoły muflon ? zapalony podróżnik i poszukiwacz przygód ? przybliża młodemu czytelnikowi atrakcje turystyczne Dolnego Śląska. Książeczka ma charakter detektywistyczno-szpiegowski. Moofie podążając wraz z czytelnikiem śladami legendy Złotego Pociągu, wędruje od strony do strony, od miejsca do miejsca. Na każdej stronie wśród szyfrów, zadań z naklejkami, łamigłówek i rebusów ukryta jest wskazówka, której odnalezienie pozwala odsłonić następny fragme

W naklejance Moofie i legenda Złotego Pociągu wesoły muflon - zapalony podróżnik i poszukiwacz przygód - przybliża młodemu czytelnikowi atrakcje turystyczne Dolnego Śląska.. Książeczka ma charakter detektywistyczno-szpiegowski.

Miało się w nich znajdować m.in. ponad 5 ton złota w postaci sztabek, biżuterii i zębów, 3 skrzynie obrączek, 300-500 kg diamentów i pereł. Podobnie może być z legendą wałbrzyskiego złotego pociągu, jej część jest zapewne prawdziwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI