Antymatki

Antymatki - Grzegorz Łęcicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Łęcicki
WYMIAR
7,78 MB
NAZWA PLIKU
Antymatki.pdf
ISBN
6944043384788

OPIS

Ze wstępu: "Użyte w tytule pojęcie antymatki stanowi neologizm, mający na celu nie zaprzeczenie fizycznej rzeczywistości czy deprecjonowanie macierzyństwa, ale zaakcentowanie jego negatywnych form realizacji w zakresie wychowania, szczególnie w wymiarze emocjonalnym."

nadopiekuńczością lub zaborczością, co skutkuje ... Dlaczego antymatki nie napotykają jakiegoś oporu ze strony ojców? - Już sam dobór mężczyzn i kobiet w takich związkach jest bardzo skomplikowany. Kiedyś opisywałem przypadek, gdy kobieta potrafiła powiedzieć swojemu narzeczonemu, że po ślubie najważniejszy w jej życiu będzie nadal jej ojciec. Antymatki, o których mówimy, odbierane są w większości jako pobożne kobiety, wręcz gorliwe katoliczki.

Grzegorz Łęcicki. wydawca: Wydawnictwo Acus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI