Niepopularnie o popularnej

Niepopularnie o popularnej - Jakub Z. Lichański | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jakub Z. Lichański
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Niepopularnie o popularnej.pdf
ISBN
1202303778616

OPIS

Książka wskazuje na najważniejsze zagadnienia związane z badaniem kultury i literatury popularnej ? łączy rozważania teoretyczne z praktycznymi analizami. Narzędziami są filologia, filozofia i retoryka (w rozsądnych proporcjach). Wśród analizowanych twórców odnajdziemy Stanisława Lema, J.R.R. Tolkiena, E.T.A. Hoffmana (wciąż zaskakuje i niepokoi!), ale i Zbigniewa Herberta, Davida Webera, Terry’ego Pratchetta oraz autorów powieści kryminalnych. To próba pokazania, że podział na literaturę wysoką

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Napisz recenzję o produkcie: Niepopularnie o popularnej Twoja ocena. Ocena ogólna.

Zapraszamy po najlepsze książki w sieci. Informacje o KSIĄŻKA Niepopularnie o popularnej Lichański Jakub - 8877374077 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-04-09 - cena 51,99 zł Niepopularnie o popularnej, Lichański Jakub Z., 50,4 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI