Ziemia Woda Ogień Wiatr

Ziemia Woda Ogień Wiatr - Kiesha Crowther | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kiesha Crowther
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Ziemia Woda Ogień Wiatr.pdf
ISBN
5858797236219

OPIS

Przewodnicy rdzennych plemion, szamani i Starsi postanowili wyruszyć ze swoich dżungli, gór i stepów, by ich głos usłyszeli też ludzie cywilizacji. Dlaczego? Bo przyszedł najwyższy czas, by przypomnieć sobie jedną z największych prawd o planecie Ziemi i człowieku oraz o ich wzajemnej relacji. Czas ostateczny, by uratować nasz dom i samych siebie. Tę wiedzę od wielu lat propaguje po świecie Kiesha Crowther powtarzając, że Matka Ziemia jest żywą Istotą a my jej dziećmi. W ciepły i bezpośredni spos

Kiesha opisuje w niej swoje podróże i ceremonie z kryształami oraz wyjaśnia ich magiczne działanie, które może nas wesprzeć w naprawie własnego życia jak i naprawie życia na naszej planecie. Bo przyszedł najwyższy czas, by przypomnieć sobie jedną z największych prawd o planecie Ziemi i c Ziemia Woda Ogień Wiatr - Kiesha Crowther - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Kup książkę Ziemia Woda Ogien Wiatr (Kiesha Crowther) z 20 % zniżki za jedyne 40.76 zł u sprzedawcy godnego zaufania. Zajrzyj do środka, czytaj recenzje innych czytelników, pozwól nam polecić Ci podobne tytuły z naszej ponad 21-milionowej kolekcji. ziemia, woda, ogień, góry, wiatr, jezioro, piorun/grzmot.

Oprawa jest miękka. Książka "Ziemia, woda, ogień, wiatr …" to kompendium wiedzy o Żywiołach ale też o Kryształach. Kiesha opisuje w niej swoje podróże i ceremonie z kryształami oraz wyjaśnia ich magiczne działanie, które może nas wesprzeć w naprawie własnego życia jak i naprawie życia na naszej planecie. 23 - Ziemia, woda, ogień, wiatr.

POWIĄZANE KSIĄŻKI