Energetyka wyzwania prawno - instytucjonalne (br)

Energetyka wyzwania prawno - instytucjonalne (br) - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,69 MB
NAZWA PLIKU
Energetyka wyzwania prawno - instytucjonalne (br).pdf
ISBN
1006400186247

OPIS

"... Jakw każdym państwie na świecie, tak i w Polsce kondycja i przyszłość sektora energetycznego determinowana jest przez czynnik polityczny. Wpływ, jaki wywiera on na branżę, zdaje się być nieograniczony. Decyduje, w jakim kierunku będzie się ona rozwijała. Określa, które technologie i rozwiązania będą wdrażane. Kreuje rentowność jednych i nieopłacalność innych. Emanacją jego woli są akty normatywne oraz działalność powołanych przezeń do życia instytucji. Z ogromną radością przyjmuję zatem pozycję, w której przedmiotem rozważań znamienitych autorów są regulacje prawne związane z energetyką..."Z recenzji prof WAT dra hab, Piotra Kwiatkiewicza(Instytut Systemów Bepieczeństwa i Obronności WLO WAT)

Cena 30,77 zł. Książka w kategorii Prawo.

Jak w każdym państwie na świecie, tak i w Polsce kondycja i przyszłość sektora Energetyka wyzwania prawno instytucjonalne | Fundacja na rzecz Czystej Energii. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Energetyka wyzwania prawno-instytucjonalne - Rozwój prosumenckich instalacji fotowoltaicznych w świetle najnowszych rozwiązań legislacyjnych Janusz FLASZA, Marek POPOWICZ, Paweł MATUSZCZYK, Tomasz POPŁAWSKI, , 1,8 zł. Energetyka wyzwania prawno-instytucjonalne - Bożenna Piątkowska Organy ścigania zwalczające przestępstwa paliwowe, , 2,7 zł. Energetyka Wyzwania Prawno-instytucjonalne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI