Cień zabójcy

Cień zabójcy - Bogusław Janiczak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogusław Janiczak
WYMIAR
5,92 MB
NAZWA PLIKU
Cień zabójcy.pdf
ISBN
1975343678845

OPIS

Pożar szpitala dla psychicznie i nerwowo chorych. Są ofiary śmiertelne. Lokalne służby próbują opanować sytuację i ustalić przyczynę nocnego zdarzenia, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Wojnowa. Na miejscu wypadku pośród zgromadzonych jest także Piotr Jakowicz, emerytowany policjant zatrudniony w lokalnej gazecie, gdzie dorabia do emerytury, jako dziennikarz śledczy. Niewyjaśnione okoliczności pożaru są początkiem zdarzeń, w wyniku których raz po raz pojawiają się nowe ofiary. Jakowicz postanawia napisać obszerny artykuł związany z tymi epizodami i prowadzi własne śledztwo. Próbując dociekać prawdy wykorzystuje dawne układy i znajomości. Z determinacją podąża tropami mordercy, który natchniony światłem księżyca, niczym cień nie pozostawia śladów.

Postanawia, że po zamknięciu bieżącej sprawy odejdzie z policji i wróci na Uniwersytet. Wierzy, że w ten sposób odzyska żonę, a jego rodzina - spokój.

Akcja książki już od pierwszych stron trzyma czytelnika w napięciu. Cień zabójcy (1992) What She Doesn't Know - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Cień zabójcy (Bogusław Janiczak).

POWIĄZANE KSIĄŻKI