Upadłość konsumencka. Po dużej nowelizacji. Komentarz

Upadłość konsumencka. Po dużej nowelizacji. Komentarz - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,24 MB
NAZWA PLIKU
Upadłość konsumencka. Po dużej nowelizacji. Komentarz.pdf
ISBN
6040959696903

OPIS

Z doświadczeń lat 2009?2014 wynika, że upadłość konsumencka wymaga gruntownej reformy. Liczba ogłoszonych upadłości konsumenckich w całej Polsce w ciągu niespełna pięciu lat nie przekroczyła stu, czyli 4% wszystkich rozpatrywanych wniosków. Nie w każdym przypadku doszło do oddłużenia osoby fizycznej.W celu zmiany dotychczasowych przepisów powołano ekspercki Zespół Ministra Sprawiedliwości ds. Nowelizacji Prawa Upadłościowego i Naprawczego. Efektem pracy tegoż zespołu jest tzw. duża nowelizacja

Liczba ogłoszonych upadłości konsumenckich w całej Polsce w ciągu niespełna pięciu lat nie przekroczyła stu, cz Wniosek o ogłoszenie upadłości od jakiegoś czasu podlega nieco innym warunkom. I nimi zajmę w poniżej.

Po dużej nowelizacji. Komentarz w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Upadłość konsumencka Po dużej nowelizacji Komentarz .

POWIĄZANE KSIĄŻKI