Szpice i psy w typie pierwotnym Psy rasowe V grupa FCI

Szpice i psy w typie pierwotnym Psy rasowe V grupa FCI - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,33 MB
NAZWA PLIKU
Szpice i psy w typie pierwotnym Psy rasowe V grupa FCI.pdf
ISBN
7644033926754

OPIS

Pierwsza w Polsce albumowa publikacja prezentująca racy V grupy Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Są wśród nich rasy znane, jak Siberian husky i Alaskan Malamute, oraz zyskujące w Polsce coraz większą popularność, np. akita i shiba, a także rzadko spotykane, w tym nagi pies meksykański, elkhund czarny lub podenco z Ibizy, czy zupełnie nieznane, choćby Jindo dog albo kai.

Na stronie prezentujemy wyłącznie rasy psów zatwierdzone w Polsce. ...

Większość z nich wywodzi się jednak z terytorium Arktyki i Azji Wschodniej. Ostatnie badania genetyczne dowodzą, że szpice w typie pierwotnym prawdopodobnie obcowały z wilkami, co jest zresztą bardzo zasadnym ... Rasy psów wg FCI; Grupa 1: Owczarki i inne psy pasterskie z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła; Grupa 2: Pinczery i sznaucery, molosy, psy górskie i szwajcarskie psy do bydła; Grupa 3: Teriery; Grupa 4: Jamniki; Grupa 5: Szpice i psy w typie pierwotnym; Grupa 6: Psy gończe i posokowce; Grupa 7: Wyżły (psy wystawiające zwierzynę) Szpice i psy w typie pierwotnym; Rasy psów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI