Rzepka

Rzepka - Julian Tuwim | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julian Tuwim
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Rzepka.pdf
ISBN
4204864291435

OPIS

Rzepka to druga po Lokomotywie propozycja przedstawienia klasyki Tuwima w odświeżonej wersji. Tym razem ilustracje wykonała Emilia Dziubak, nadając Rzepce zupełnie nowy kontekst i zapraszając dzieci do zabawy w teatr! Bohaterami książeczki są już nie tylko Dziadek, Kruczek i Wnuczek etc... - ale dzieci biorące udział w kostiumowym przedstawieniu. Więcej zabawy dostarczą kartowe puzzle, które ukażą się w ślad za książeczką.?

Wyrosła rzepka jędrna i krzepka, Schrupać by rzepkę z kawałkiem chlebka! Więc ciągnie rzepkę dziadek niebożę, Ciągnie i ciągnie, wyciągnąć nie może! Zawołał dziadek na pomoc babcię: "Ja złapię rzepkę, ty za mnie złap się!" Rzepka Zasadził dziadek rzepkę w ogrodzie, Chodził te rzepkę oglądać co dzień. Wyrosła rzepka jędrna i krzepka, Schrupać by rzepkę z kawałkiem chlebaka! Więc ciągnie rzepkę dziadek niebożę, Ciągnie i ciągnie, wyciągnąć nie może! Zawołał dziadek na pomoc babcię: "Ja złapię rzepkę, ty za mnie złap się!" Jest to spłaszczona, trójkątna, z zaokrąglonymi brzegami kość, włączona w ścięgno mięśnia czworogłowego uda.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pokaż profile osób o imieniu i nazwisku Paweł Rzepka. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z „Paweł Rzepka" i innymi, których możesz znać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI