O męskości nie tylko dla mężczyzn

O męskości nie tylko dla mężczyzn - Jacek Pulikowski | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Pulikowski
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
O męskości nie tylko dla mężczyzn.pdf
ISBN
5669586329078

OPIS

"Zdecydowanie jestem przekonany, że stopień zagubienia mężczyznw tzw. cywilizowanym świecie jest znacznie większy niż zagubienia kobiet. To mężczyźni zagrażają przyszłości świata przez wyjście ze swoich ról, z powodu ucieczki od ojcowania, od opieki nad kobietą i dzieckiem..." - od autora.

To mężczyźni zagrażają przyszłości świata przez wyjście ze swoich ról, z powodu ucieczki od ojcowania, od opieki nad kobietą i dzieckiem. Konferencja wygłoszona przez dra Jacka Pulikowskiego podczas rekolekcji dla małżeństw w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Sterling Heights, MI (USA).... Książka O MĘSKOŚCI NIE TYLKO DLA MĘŻCZYZN wynika z przekonania autora, że stopień zagubienia mężczyzn w tzw.

To mężczyźni zagrażają przyszłości świata przez wyjście ze swoich ról, z powodu ucieczki od ojcowania, od opieki nad kobietą i dzieckiem. " O męskości..." to nowa książka Jacka Pulikowskiego, która wnosi nowe rady, pomysły i spostrzeżenia na temat męskości w dzisiejszych czasach. To poradnik dla mężczyzn, którzy chcą stawać się lepsi i dla kobiet, które chcą ich w tym wspierać i lepiej rozumieć. O męskości nie tylko dla mężczyzn ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI