Mało morza mało

Mało morza mało - Ilma Rakusa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ilma Rakusa
WYMIAR
10,12 MB
NAZWA PLIKU
Mało morza mało.pdf
ISBN
8859159575413

OPIS

Książka Rakusy to o wiele więcej niż czuły autoportret poetki. Linie jej życia przecinają miejsca historycznych pęknięć. Dlatego jest to przede wszystkim lekcja na temat XX wieku. Martina Meister

Książka „Mało morza mało" szwajcarskiej pisarki Ilmy Rakusy nie jest zwyczajną powieścią autobiograficzną. Ale inaczej być nie może - wszak Rakusa, poliglotka i kosmopolitk Mało morza mało (Rakusa Ilma).

Linie jej życia przecinają miejsca historycznych pęknięć. Dlatego jest to przede wszystkim lekcja na temat XX wieku.Martina... Mało morza mało | | KSIĄŻKI \ Biografie i wspomnienia \ Wspomnienia | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Innym wystarczy sen i miska strawy, jemu - za mało świata za morzami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI