Idźcie jesteście posłani BR

Idźcie jesteście posłani BR - Tomasz Op Alexiewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Op Alexiewicz
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
Idźcie jesteście posłani BR.pdf
ISBN
3699922205189

OPIS

Ze wstępu:"Idźcie, jesteście posłani" - tymi słowami o. Tomasz Alexiewicz OP lubił kończyć mszę św. Uzmysławiał, że trzeba iść dalej, iść i głosić Dobrą Nowinę. Tak po dominikańsku: wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby. Swoim duszpasterzowaniem przygotowywał do wychodzenia poza opłotki - posyłał do innych. Poszukiwał i zabiegał o ubogich tego świata, szczególnie ubogich duchem.(...) O. Tomasz dla wielu był przewodnikiem na drogach wiary. Był ojcem Jerozolimy - wspólnoty, którą zwołał i prowadził przez 12 lat, a później nieustannie wspierał (i pewnie ciągle jeszcze to robi) aż do ostatnich rekolekcji, jakimi stało się jego pokorne i cierpliwe odchodzenie do domu Pana. (...)Książka "Idźcie, jesteście posłani" zawiera najważniejsze teksty o. Tomasza Alexiewicza.

... Każdy chrześcijanin jest wezwany, aby wsłuchać się w Boży głos i rozpoznać, jaki projekt przeznaczył dla niego Pan w małżeństwie, w rodzinie, w kapłaństwie czy w zakonie, na studiach, w pracy. Dlatego też na rozesłanie padły słowa, skierowane nie tylko do młodych jadących do Zambii: „Idźcie, jesteście posłani!". Kup teraz na Allegro.pl za 20,44 zł - Idźcie jesteście posłani z miasta Poznań.

Poznanie kim jest Bóg i poznanie Jego akceptującej bezwarunkowo miłości, odkrycie Go w sobie i w drugim człowieku... Kolejna ekipa młodych ludzi włącza się w Projekt Zambia działający przy toruńskim kościele Ojców Jezuitów Idźcie, jesteście posłani - Zanim nastąpi posłanie, konieczne jest doświadczenie Bożej miłości. Nie da się głosić Dobrej Nowiny bez przyjęcia jej w głębi własnego serca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI