Źródło wiedzy

Źródło wiedzy - Maciej Wiszniewski | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Wiszniewski
WYMIAR
3,56 MB
NAZWA PLIKU
Źródło wiedzy.pdf
ISBN
8101940452624

OPIS

W ten sposób zaczniesz odkrywać siebie, akceptować wszystko, cokolwiek będzie się na tej drodze działo, jednocześnie akceptować samego siebie, kawałek po kawałku, żeby w ten sposób zacząć od nowa siebie kochać. Zaczniesz być prawdziwym sobą i będziesz promieniował tym na innych, a gdy ktoś poprosi Cię o pomoc, zrobisz to, co trzeba. Będziesz wiedział, że jesteście jednością i będziesz szanował każdego. Poczujesz się odpowiedzialny za swoje czyny, mniej będziesz mówił, a więcej działał, wybierając proste rozwiązania. Będziesz wiedział, że to Ty jesteś życiem i kiedy nie czujesz radości, to nie z powodu sytuacji, w której się znalazłeś, ale z nastawienia do niej.

Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Źródło wiedzy. Prostym językiem o trudnych sprawach.

Można zatem zapisać, ... Słowa i wyrażenia podobne do słowa źródło. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa źródło: źródło bytu, źródło energii, źródło informacji, źródło światła, źródło utrzymania, źródłosłów, źródłowo, źródłowość, źródłowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI