Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!

Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze! - De Gasperis F. Rossi | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
De Gasperis F. Rossi
WYMIAR
8,22 MB
NAZWA PLIKU
Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!.pdf
ISBN
6424310848549

OPIS

Książka „Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!” stanowi kolejny tom edycji, na którą się składa:Album-książka „Na skrzyżowaniu dróg (Ekklesia). Jak Jezus dla nas tworzył swój Kościół”. Album ten ukazał istotne punkty historii ludzkości, historii zbawienia, jak i dynamizm rozszerzania się pierwszych wspólnot chrześcijańskich, drogę Apostołów z Jerozolimy przez Bliski Wschód, Azję Mniejszą, Bałkany, Grecję ? do Rzymu. Album oparty jest o Biblię i o życie Kościoła dziś. Ukazuje życie

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Zaproszenie na drogę prowadzącą do Jezusa Chrystusa". Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!, Rossi de Gasperis Francesco, 37,8 zł. Książka „Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!" stanowi kolejny tom edycji, na którą się składa: Album-książka „Na skrzyżowaniu dróg (, Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze!, Księgarnia PWN Poznań zaprasza Zmartwychwstał, nie ma Go tu! Jest żywy na zawsze! - Rossi de Gasperis Francesco - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI