Rózia Rewelka, inżynierka

Rózia Rewelka, inżynierka - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,32 MB
NAZWA PLIKU
Rózia Rewelka, inżynierka.pdf
ISBN
4305569744398

OPIS

Tam, gdzie inni widzą zwykłe śmieci, Rózia Rewelka dostrzega inspirację. Cicha w ciągu dnia, wieczorem zmienia się w genialnego wynalazcę przeróżnych gadżetów i innych ustrojstw. W swoim pokoju nieśmiała Rózia buduje wspaniałe wynalazki z wszystkiego, co wpadnie jej w ręce, w skrytości marząc o zostaniu wielką inżynierką. Podawacz hot dogów, spodnie helowe, kapelusz odstraszający pytony zachwyciłyby wielu, lecz Rózia z obawy przed porażką chowa te cuda pod łóżkiem. Aż pewnego dnia przyjeżdża do niej praciotka Róża, która uczy ją, że porażek nie trzeba się bać, gdyż są one pierwszym krokiem na drodze do sukcesu. Bo prawdziwa porażka jest wtedy, gdy się poddajemy.Andrea Beaty i David Roberts, twórcy bestsellerowej książki "Ignaś Kitek, architekt", przedstawiają kolejne małe arcydzieło: zabawną i mądrą opowieść o realizowaniu pasji ? i niezrażaniu się niepowodzeniami.

W swoim pokoju nieśmiała Rózia buduje wspaniałe wynalazki z wszystkiego, co Rózia Rewelka, Inżynierka Rózia Rewelka, Inżynierka Andrea Beaty ... Tam, gdzie inni widzą zwykłe śmieci, Rózia Rewelka dostrzega inspirację.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! „Rózia Rewelka, inżynierka" to mądra i zabawna opowieść o realizowaniu pasji oraz niezrażaniu się niepowodzeniami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI