Niezbędnik poszukiwacza przygód WROCŁAW

Niezbędnik poszukiwacza przygód WROCŁAW - Michaś Ola I Tomek Dudek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michaś Ola I Tomek Dudek
WYMIAR
3,89 MB
NAZWA PLIKU
Niezbędnik poszukiwacza przygód WROCŁAW.pdf
ISBN
5260831470293

OPIS

Kapitalny przewodnik po Wrocławiu!Zostań Superposzukiwaczem przygód i weź udział w Tajnej Misji we Wrocławiu! Zaprzyjaźnij się z rodzinką wrocławskich krasnali, złam szyfry, odkryj tajemnice, wykonaj zadania i pomóż zorganizować urodzinową imprezkę dla Papy Krasnala. Tylko uważaj na krasnala Wredziocha! Zrobi wszystko, żeby przyjęcie się nie odbyło.

Formuła przewodnika angażuje dziecko - poprzez zabawę i naukę, wartką akcję oraz sporą dawkę humoru - we wspólne zwiedzanie. Z Niezbędnikiem nie będzie czasu na nudę, nie będzie marudzenia! Kapitalny przewodnik po Wrocławiu!Zostań Superposzukiwaczem przygód i weź udział w Tajnej Misji we Wrocławiu! Zaprzyjaźnij się z rodzinką wrocławskich krasnali, złam szyfry, odkryj tajemnice, wykonaj zadania i pomóż zorganizować urodzinową imprezkę dla Pa Kup teraz.

Tytuł: Niezbędnik poszukiwacza przygód Wrocław Impreza u krasnali Podtytuł: Przewodnik dla ciekawskich dzieci, które nie usiedzą w miejscu. Wydawnictwo: Globtroterek ISBN: 9788394608620 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 96 Format: 16.5x23.5cm ... Niezbędnik Poszukiwacza Przygód we Wrocławiu - książka lub ebook.

POWIĄZANE KSIĄŻKI