Dieta 8-godzinna

Dieta 8-godzinna - Michał Kołakowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Kołakowski
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Dieta 8-godzinna.pdf
ISBN
9129578456930

OPIS

Uważam że prawie każdy z nas odżywia się dobrze bo żyjemy funkcjonujemy i jakoś to nam wychodzi. Jednym lepiej innym gorzej. W mojej wieloletniej pracy w branży fitness i bezpośredniej pracy z ludźmi jako trener personalny zauważyłem że wielu z moich podopiecznych w lepszym stanie od innych łączyła jedna rzecz Sekret. Czy macie w śród siebie osoby które jędzą co chcą i kiedy chcą i wyglądają i czuja się świetnie.Jasne że każdy z nas zna kogoś takiego. Okazuje się jednak że te osoby po bliższym zapoznaniu stosują intuicyjnie określony wzorzec jedzenia, który szczegółowo opisany znajdziesz w tej książce.Michał Kołakowski

Ilość i jakość posiłków ma, według pomysłodawców diety, drugorzędne znaczenie. Dieta 8-godzinna - najważniejsze zasady: 1. 8 godzin jesz.

Dieta 8 godzinna zwłaszcza na początku może wydawać się trudna. Dieta 8/16 - Opinie, Efekty, Menu, Zasady - Odchudzająca Dieta 8-godzinna. 30/03/2017 11/10/2018 Angelika Zawadzka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI