Zapach czerwonych róż

Zapach czerwonych róż - Grażyna Ochenkowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Ochenkowska
WYMIAR
10,13 MB
NAZWA PLIKU
Zapach czerwonych róż.pdf
ISBN
5334008154972

OPIS

Dziś jej życie wygląda jak bajka. Flesze, naręcza kwiatów, nagrody... Ale nie zawsze tak było. Droga na szczyt wiodła przez niełatwe dzieciństwo na mazurskiej wsi, pełne chłodu małżeństwo zakończone rozstaniem, a w końcu problemy ze zdrowiem. Jednak nawet choroba nowotworowa nie powstrzymała Grażyny Ochenkowskiej przed realizacją marzeń.Grażyna Ochenkowska inspiruje. Nie tylko do przekraczania własnych granic, ale także do dbania o siebie. W jej książce znajdziesz wyjątkową wartość - zestaw ćwiczeń, które poprawią Twoją sprawność i samopoczucie. Nieważne, ile masz lat, jaki jest stan Twojego zdrowia ani czym się zajmujesz. Ćwiczenia z hula-hoop pomogą Ci w osiągnięciu doskonałej formy - także po ciężkich chorobach. Odkryj w sobie siłę i popraw swoje życie na lepsze. Wystarczy trochę chęci i ....hula-hoop!

To historia kobiety, która musiała sobie radzić - i poradziła sobie. W każdych okolicznościach.

Jednak moja historia to nie tylko zapach czerwonych róż i dary od losu. To także wyrzeczenia, ogromna wiara i cierpliwość w momentach, gdy nic nie szło po m Opis: Zapach czerwonych róż - Ochenkowska Grażyna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI