W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania

W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania - Hanna Hippler | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Hippler
WYMIAR
11,88 MB
NAZWA PLIKU
W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania.pdf
ISBN
1700942908494

OPIS

Zosia, Leon i Dorota poznają się w Małym Cichym. To właśnie tam, w magicznej scenerii pośród majestatycznych Tatr, przeżywają wspólnie piękne chwile. Spotkania na szlaku, podczas modlitwy w górskim kościółku czy w domu pani Kasi przy pięknie pachnącym cieście, obfitują w głębokie rozmowy o życiu i przemijaniu. Każdy z bohaterów nosi w sobie wiele miłości i cierpienia. Czy przeszłość stanie im na drodze do szczęścia? Czy przyszłość będzie potrafiła jawić się w piękniejszych barwach niż to, co mają tu i teraz, w cieniu potężnego Giewontu?Sięgnij po książkę autorstwa Hanny Hippler, by nauczyć się cieszyć każdym dniem i odpocząć, delektując poezją i górskimi krajobrazami. Może dzięki powieści i Ty odnajdziesz swój własny złoty środek…? Hanna Hippler - ur. w 1963 r. w Poznaniu dumna mama trójki dorosłych dzieci. Babcia pisząca dla wnuków wiersze i bajki. Dojrzała kobieta odkrywająca swoją siłę. Wierzy w Boga, kocha zwierzęta i niektórych ludzi. (Resztę lubi). Odpoczywa w górach, na rowerze, w kajaku i na hamaku w swoim ogrodzie. Zawsze ma w torbie jakąś książkę więc nigdy się nie nudzi. Uwielbia śpiewać i tańczyć. W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania to jej debiut literacki.

Pisarka zaproponowała, że przyśle mi swoją debiutancką powieść i prosi o naprawdę szczerą opinię. Głównymi bohaterami książki są Zosia, Dorka i Leon. Całkiem niedawno napisała do mnie Hanna Hippler, autorka książki "W poszukiwaniu złotego środka.

Wokół książki ; Aktualności W poszukiwaniu złotego środka. Spotkania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI