Przygody odważnej biedronki

Przygody odważnej biedronki - Justyna Rośniak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Rośniak
WYMIAR
10,60 MB
NAZWA PLIKU
Przygody odważnej biedronki.pdf
ISBN
6410942912954

OPIS

"Przygody odważnej biedronki" to lekka, wierszowana opowieść z morałem dla dzieci, która wprowadza czytelnika w świat mikrokosmosu łącząc przyjemne z pożytecznym. Wartości edukacyjne są przedstawione w sposób łatwo przyswajalny przez młody, chłonny umysł, a żartobliwy ton opowieści sprawia, że lektura staje się lekka łatwa i zabawna."...Były ślimaki z domkami na grzbietach.Takim to dobrze pewnie myślicie,Jednak, czy łatwo takim zwierzętomNosić swe domy przez całe życie?Dobrze mieszkanie mieć tuż przy sobie.Mimo, że domki są takie małe,To nieść je ciężko małym stworzeniom,Dlatego są wolne i trochę ospałe.Ta muszla musi go dobrze ochronić.Chowa się szybko przed nagłym atakiem.A co się dzieje gdy ślimak rośnie?Czy domek rośnie wraz ze ślimakiem?..."

Wartości edukacyjne są przedstawione w sposób łatwo przyswajalny przez młody, chłonny umysł, a żartobliwy ton opowieści sprawia, że lektura staje się lekka łatwa ... Przygody odważnej biedronki DJ Studio Książka już od 16,08 zł - od 16,08 zł, porównanie cen w 11 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Przygody odważnej biedronki" to lekka, wierszowana opowieść z morałem dla dzieci, która wprowadza czytelnika w świat mikrokosmosu łącząc przyjemne z pożytecznym.

DJ Studio Książki - Dla dzieci i młodzieży - Opowieści, opowiadania - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl "Przygody odważnej biedronki" to lekka, wierszowana opowieść z morałem dla dzieci, która wprowadza czytelnika w świat mikrokosmosu łącząc przyjemne z pożytecznym. Wartości edukacyjne są przedstawione w sposób łatwo przyswajalny przez młody, chłonny umysł, a żartobliwy ton opowieści sprawia, że lektura staje się lekka łatwa i zabawna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI