Oddech śmierci

Oddech śmierci - Joanna Bagrij | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Bagrij
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Oddech śmierci.pdf
ISBN
6201573696867

OPIS

W mieście grasuje seryjny morderca. Działa w sposób wyrafinowany i bezwzględny. Nie pozostawia żadnych śladów oprócz symbolicznych znaków i tajemniczych informacji. Ambitni, ale nie zawsze działający zgodnie z prawem policjanci z wydziału kryminalnego prowadzą intensywne śledztwo, jednak sprawca wciąż ich przechytrza, a potencjalni podejrzani wymykają się z braku dowodów. Czy uda się zapobiec kolejnym ofiarom i w porę schwytać zabójcę?"Oddech śmierci" to niezwykle udany debiut Joanny Bagrij, ukazujący nam kilka światów ? policyjny, biznesowy i artystyczny ? oraz ich przedstawicieli, których przypadek połączył ze sobą, komplikując dochodzenie. Dzięki temu przez powieść przewija się plejada barwnych postaci, nakreślonych w bardzo realny sposób, z ich dziwactwami, marzeniami, tajemnicami i bolesnymi wspomnieniami.

Działa w sposób wyrafinowany i bezwzględny. Nie pozostawia żadnych śladów oprócz symbolicznych znaków i tajemniczyc... Kup teraz na Allegro.pl za 30 zł - ODDECH ŚMIERCI, BAGRIJ JOANNA z miasta Kraków.

Działa w sposób wyrafinowany i bezwzględny. Nie pozostawia żadnych śladów oprócz symbolicznych znaków i tajemniczych oddech śmierci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI