Zwierzęta parków krajobrazowych Lubelszczyzny

Zwierzęta parków krajobrazowych Lubelszczyzny - Paweł Łapiński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Łapiński
WYMIAR
3,16 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta parków krajobrazowych Lubelszczyzny.pdf
ISBN
2880853759635

OPIS

Każde ze zwierząt przedstawionych w tej książce jest charakterystyczne dla innego miejsca w województwie lubelskim. Miejsca te to specjalne obszary ? parki krajobrazowe ? na których chroniona jest nie tylko przyroda, czyli rośliny i zwierzęta, ale także wszystko to, co widzimy i podziwiamy ? cały krajobraz. Polskie zwierzęta są równie ciekawe jak te, które żyją w ciepłych krajach. Poznajmy je bliżej, aby móc je lepiej chronić w przyszłości. Piękne akwarelowe ilustracje zwierząt i wspaniałe zdjęc

zwierząt, szczególnie gdy pokrywa ... Miejsca te to specjalne obszary ? parki krajobrazowe ? na których chroniona jest nie tylko przyroda, czyli rośliny i zwierzęta, ale także w Zwierzęta parków krajobrazowych Lubelszczyzny - Paweł Łapiński - Książka w SwiatKsiazki.pl Sprawdź niskie ceny i kup Zwierzęta parków krajobrazowych Lubelszczyzny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Każde ze zwierząt przedstawionych w tej książce jest charakterystyczne dla innego miejsca w województwie lubelskim. Miejsca te to specjalne obszary - parki krajobrazowe - na których chroniona jest nie tylko przyroda, czyli rośliny i zwierzęta, ale także wszystko to, co widzimy i podziwiamy - cały krajobraz.

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI